Renovace alu kol Praha

Možná se vám někdy stalo, že jste narazili kolem na obrubník, nebo jste omylem projely hlubokou dírou v silnici. Ať už se vám s kolem stane cokoli, často mohou být poškozené také disky a to ať už v podobě odřenin či jemných prasklinek.

Pokud chcete mít alu u vašeho auta v pořádku, bude pro vás určitě dobrá zpráva, že existuje služba, která se specializuje právě na renovaci alu kol v Praze.

Renovace alu kol je primárně záležitost designu vašich disků, ale zároveň jde v některých případech i o zajištění bezpečnosti. Renovace alu kol Praha dělí tuto službu do dvou skupin a to právě na kosmetickou a mechanickou část oprav.

Kosmetickou renovací alu kol se poté rozumí především situace, kdy je vaše kolo odřené, materiál není poškozen a chybí jen lak, který se dá znovu obnovit. V případě, že se kolo odře natolik, až materiál praskne, je potřeba tento materiál doplnit. Renovace alu kola pak probíhá tak, že se chybějící část doplní svárem pomocí špičkové technologie TIG, kolo se dorovná a následně nalakuje.

Renovace alu kol se u nás provádí na speciálním CNC stroji a můžeme tak službu renovace alu kol Praha nabízet i autoservisům, pneuservisům a všude tam kde toto unikátní zařízení není k dispozici. Barvy pro renovaci alu kol nejběžnějších značek máme namíchané originální přímo z automobilek.

Jednou z mnoha výhod renovace alu kol u nás je ta, že pokud nemáte vlastní náhradní alu kolo, půjčíme vám po dobu renovace vašeho alu kola i náhradní kolo, s kterým můžete do doby ukončení oprav jezdit.

Přečtěte si více o renovaci alu disků zde.

Potřebujete zrenovovat alu kola?

Kontaktujte nás!