Renovace alu disků Praha

Renovace alu disků Praha je služba, kterou jste možná ještě nezaznamenali, a přitom se může týkat právě vás. Máte odřený lak na vašem alu disku, nebo jste své kolo sedřeli až tak, že chybí část materiálu a je potřeba ho nějak opravit? Pak máte štěstí, protože přesně na tyto záležitosti se s naší službou renovací alu disků specializujeme.

Renovace alu disků je poměrně nová a přesto již nyní velmi oblíbená služba, kterou provádíme za přijatelné peníze. Záleží nám především na tom, aby vaše alu disky byly zase v pořádku, a vy jste mohli bez obav jezdit spokojeně dál. Renovace alu disků zahrnuje samozřejmě jak nápravu drobného odření laku, tak i větší poškození jako například trhliny, které jsou způsobeny silným nárazem, hlubokým výlomem či nehodou.

Renovace alu disků v případě, že se odře jen lak na vašem kole, patří spíše do kosmetické části oprav, ale jsme na ni dobře připraveni. Pro nejběžnější značky, jako je Škoda, Volkswagen, Audi nebo BMW máme totiž barvy namíchané přímo od automobilky a to i přesto, že máme vlastní lakovnu a jsme tak schopni většinu barev namíchat sami.

Renovace alu disků v případě, že se vaše kolo odře natolik, až vzniknou praskliny vás také potěší. Chybějící materiál na kole doplníme, profesionálně zarovnáme a pokud budete chtít i znovu nalakujeme. Není to ale vše, čím vás naše služba může překvapit, po dobu renovace vašich alu disků vám půjčíme náhradní kola a to zcela zdarma. Takže i když jsou vaše alu disky zrovna renovovány, vy můžete jezdit bez obav dále.

Potřebujete zrenovovat ALU disky?

Ozvěte se nám!