Oprava alu kol

Najeli jste na obrubník, přejeli jste nečekaný nepříjemný hrbol nebo jste vjeli s vaším miláčkem kolem do díry a máte na kole poškrábaný lak nebo kolo sedřené až tak, že se na něm vytvořila trhlina? Je to určitě nepříjemná záležitost, ale rozhodně není všem dnům konec. Jsme tu totiž my!

Oprava alu kol je naše specializace a určitě neprohloupíte, pokud si vaše poškozené alu kolo necháte opravit právě u nás. Opravy dělíme na dvě části a to na kosmetickou a mechanickou. V kosmetické části opravy alu kol se zaměřujeme spíše na ty situace, kdy se vám pouze odře lak. V mechanické části opravy alu kol jde spíše o doplnění materiálu kola na místo, kde se vám vytvořila díra či trhlina.

Díky našemu CNC stroji na opravu ALU kol pro vás provedeme opravu alu kol profesionálně, čistě a k vaší maximální spokojenosti. Jedná se především o doplnění, zahlazení a následovné znovu nalakování vašeho kola. V případě, že oprava trvá déle a vy potřebujete jezdit, půjčíme vám naše kolo zdarma.

Oprava alu kol v případě odření laku je pro nás hračkou a to zejména proto, že máme vlastní lakovnu, kde jsme schopni  namíchat nepřeberné množství barev.

Jsou však speciální barvy, které máme přímo z automobilek. Tyto originální barvy na opravy alu kol používáme u těch nejběžnějších značek: Škoda, Audi, BMW nebo Volkswagen. Nemusíte mít tedy strach, že pokud si odřete váš originální značkový lak, že ho vyměníme za jiný či horší.

Více o opravách alu disků se dozvíte zde.

Potřebujete opravit alu kola?

Pište nebo volejte!