Oprava alu disků Praha

Odřeli jste si lak na alu disku? Nebo jste nesedřeli jen lak, ale odřeli jste si alu disk až do hloubky? Řešení je prosté. Máte možnost kontaktovat nás a všechny kosmetické či mechanické poškození vašich alu disků vám v Praze rádi opravíme v rámci naší služby opravy alu disků Praha.

Zaměřujeme se na opravu alu disků v Praze. Pokud si zašpiníte nebo odřete boty, určitě je nebudete chtít ukazovat na veřejnosti co nejvíce lidem, stejně důležitá je také oprava alu disků! Pokud se tedy chcete dál chlubit svými vyleštěnými alu disky, nejlepší pro vás bude naše oprava alu disků Praha.

Nemusíte mít strach, že vaše kolo bude opravovat někdo bez znalosti v tomto oboru. Máme vlastní lakovnu, ale přesto pro nejběžnější značky (Škoda, Audi, BMW, Volkswagen) máme namíchané originální barvy přímo z jejich vlastních automobilek.

Opravy mechanických poškození alu disků provádíme v Praze na CNC stroji, který používáme i na opravy pro pneuservisy či autoservisy. Nechte si od nás také profesionálně opravit vaše alu disky a budete s kvalitou 100% spokojeni.

Chcete si od nás nechat udělat ať už mechanickou či kosmetickou opravu alu disků v Praze, ale nemáte náhradní kola, a proto opravy neustále odkládáte? Mile vás překvapíme, zdarma vám totiž půjčíme náhradní kola po dobu oprav těch vašich.

Ať už jsou vaše alu disky mírně poškozené, odřené nebo potrhané u nás najdete řešení. V naší nabídce služeb najdete také například leštění čelní plochy, celých alu kol anebo kompletní přelakování všech vašich alu kol.

Potřebujete opravit alu disky?

Kontaktujte nás!